slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolice Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 419 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,38 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 215 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 071 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w centrum miejscowości, u podnóża Beskidu Małego. Na osobną uwagę zasługuje najbliższe otoczenie oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji, czyli jej działka oraz fantastycznie wypielęgnowany ogród. Właściciele aut docenią osobny, wolno stojący garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca wystylizowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJĘ -1: 2 pomieszczenia gospodarcze + pralnia + kotłownia + dwustanowiskowy garaż;
KONDYGNACJĘ 0: wc + łazienka + sypialnia + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny + wiatrołap + hol;
KONDYGNACJĘ 1: garderoba + łazienka + 3 sypialnie + hol;
KONDYGNACJĘ 2: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna willa do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza m.in. nowoczesnym i energooszczędnym rozwiązaniom, jak np. instalacja fotowoltaiczna. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring + alarm). Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepiękną architekturą w stylu dworu, a także malowniczą lokalizacją na wzgórzu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27083)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl