slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Ustroń

Rezydencja do sprzedaży Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,045 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 194 m2 powierzchni posadowiona na działce 800 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Standard deweloperski. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 387 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w system „smart home”, co oznacza, że możemy sterować niektórymi funkcjami (np. ogrzewanie) przez aplikację za pomocą urządzeń mobilnych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje ponadto przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się m.in. ogrzewanie płaszczyznowe, klimatyzacja, rekuperacja i odkurzacz centralny. Bezpieczeństwo z kolei gwarantuje instalacja zewnętrznych kamer, instalacja alarmowa, instalacja wideodomofonowa etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest również ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza m.in. fotowoltaice. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: garaż + taras + komunikacja + kuchnia + pokój dzienny + łazienka + garderoba + gabinet + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: balkon + 2 garderoby + 2 łazienki + 3 sypialnie + komunikacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto fantastyczną lokalizacją w spokojnym i widokowym miejscu. Rodziny posiadające samochód ucieszy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN gwarantuje pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26995)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl