slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 323,6 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,4 mln zł (7 417 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 458 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2004 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia życie na światowym poziomie w otoczeniu komfortu i licznych nowoczesnych rozwiązań podnoszących komfort jej użytkowania, jak np. ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym rodzinom pragnącym żyć na wysokim poziomie w ciszy i spokoju. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: 2-stanowiskowy garaż + kotłownia + wc dla gości z łazienką + garderoba + gabinet + hol + łazienka + jadalnia + kuchnia + garderoba + sypialnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + pokój fitness + pomieszczenie gospodarcze + garderoba + 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwają przeciwwłamaniowe drzwi zewnętrzne oraz instalacja alarmowa. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje wspominany już, dwustanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Poznania. W najbliższej okolicy przedszkola, szkoły, punkty usługowe, piekarnie, sklepy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa estetyczną architekturą i fantastycznym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-577)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl