slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 419 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 859 m2, a także ciekawa cena 1,197 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1979 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 270,86 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano dziewięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych technologii, jak np. fotowoltaika czy przydomowa oczyszczalnia ścieków. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętą w cenie stałą zabudową. Pozostałe elementy umeblowania/wyposażenia podlegają indywidualnym negocjacjom z właścicielem. Amatorzy najnowszych technologii docenią światłowodowy internet.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca estetycznie odremontowanym wnętrzem gwarantującym domownikom nie tylko najwyższy poziom życia i wygodę, ale również bezpieczeństwo. Znajdziemy tu m.in. ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki stacja paliw, punkty usługowe, sklepy, obiekty sportowe, szkoły, plaża nad jeziorem etc. Na zamożnych właścicieli wielu aut czeka aż sześć miejsc postojowych (1 pod wiatą + 2 na podjeździe przed budynkiem + 3 wzdłuż ogrodzenia budynku).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży odremontowana z dbałością o każdy detal. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupując tę nieruchomość z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: „Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce”, „Lider OTODOM 2021 dla woj. śląskiego”, „Nr 1 na rynku katowickim wg MoneyPL”, „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Orły Nieruchomości za 2021 rok”.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3929)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl