slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,75 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 330 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 670 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 333 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa przepięknie usytuowanym na lekko kaskadowym terenie działką z ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się wytwornym wnętrzem z praktycznym rozkładem na kilka funkcjonalnych części:
CZĘŚĆ DZIENNA: wc, spiżarnia, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, hol;
CZĘŚĆ MAŁŻEŃSKA: garderoba, łazienka, sypialnia;
CZĘŚĆ SYPIALNIANA: hol, pralnia, łazienka, 3 sypialnie;
CZĘŚĆ GOSPODARCZA: dwustanowiskowy garaż, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia;
CZĘŚĆ STRYCHOWA.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyposażona w oczyszczalnię ekologiczną, a także własną studnię głębinową. Miłośnicy gadżetów XXI wieku docenią na pewno światłowodowy internet. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje mieszkańcom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. O to pierwsze troszczy się monitoring, system alarmowy i drzwi wejściowe z czytnikiem linii papilarnych, natomiast gwarancją komfortu są przygotowane instalacje pod klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. W niedalekiej odległości trasy piesze i rowerowe, łąki, lasy, góry. Okolica uważana jest za bezpieczną, spokojną i cichą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z oszałamiającym widokiem na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i włosku. Serdecznie zapraszamy prezentację tej luksusowe rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27368)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl