slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach na dużej i pięknie zadbanej działce (350 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2006 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 125 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 6 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca swoim komfortowym i eleganckim wnętrzem o następującym rozkładzie pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: taras + pomieszczenie socjalne + łazienka z wc + strefa jadalniana + kuchnia + przedpokój + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + taras + 4 pokoje;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia poddasza.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia z bajkowym, zagospodarowanym ogrodem (250 mkw.), gdzie stoi namiot ogrodowy oraz drewniana szopa. Luksusowa rezydencja do wynajęcia poszczycić się może fenomenalną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy, przy ślepej ulicy, z dala od sąsiadów. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią 3 miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania + oddzielny, murowany garaż.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem gwarantuje najemcom imponujący widok na zieleń. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14067)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl