slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Santa Pola)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Santa Pola)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Santa Pola (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 144 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 147 500 zł (7 969 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2023 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji z basenem w częściach wspólnych. Do plaży dojdziemy spacerem w kilka minut. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje także modnie i z wyczuciem smaku wykończonym wnętrzem, gdzie znajdziemy: taras (solarium) + 2 łazienki + 3 sypialnie + kuchnię + pokój dzienny. Właściciele aut docenią z pewnością miejsce na podziemnym parkingu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami w stylu „bungalow”.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9857)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl