slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 889 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 140 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 201 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 350 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży naszpikowana wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. światłowód czy instalacja pod fotowoltaikę. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może gustownie zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA -1: garaż + kotłownia;
KONDYGNACJA 1/2: gabinet + łazienka;
KONDYGNACJA 0 + pokój dzienny + jadalnia + taras + kuchnia + przedpokój;
KONDYGNACJA 1/2: sypialnia + łazienka;
KONDYGNACJA 1: 2 sypialnie.
Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością miejsce parkingowe w garażu.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie ze znajdującym się w jej wnętrzu wyposażeniem (w cenie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (instalacja pod fotowoltaikę). Luksusowa rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom najwyższy komfort życia (ogrzewanie podłogowe + rozprowadzona instalacja pod klimatyzację) oraz poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa (monitoring + antywłamaniowe rolety).

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją w uroczym miejscu, na lewym brzegu Wisły. W najbliższej okolicy nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Na wielbicieli dwóch kółek czekają ścieżki rowerowe. Na wyciągnięcie ręki mamy sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły, boiska sportowe oraz klub sportowy. Luksusowa rezydencja do sprzedaży łącznie z prawem użytkowania wieczystego dwóch niezabudowanych działek po drugiej stronie drogi prowadzącej do posesji (tereny upraw polowych + ekstensywna zabudowa mieszkaniowa). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Kupując tę luksusową rezydencję z pomocą WGN Orzesze, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów, zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Więcej informacji udzielę drogą mejlową i podczas prezentacji. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Klienci naszego biura WGN Orzesze przy zakupie tej nieruchomości otrzymują w ramach współpracy voucher 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu od firmy Leroy Merlin.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-44)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl