slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Poznań

Rezydencja na sprzedaż Poznań

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 260 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 988 000 zł (7 646 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 385 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1984 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort życia oraz wysoki stopień bezpieczeństwa. O to pierwsze dba klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa z kolei jest instalacja alarmowa, monitoring i antywłamaniowe rolety. Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może komfortowym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie techniczne + kotłownia + pralnia + spiżarnia + garderoba;
KONDYGNACJA 0: hol + pokój dzienny + kuchnia + jadalnia + taras + łazienka;
KONDYGNACJA 1: sypialnia + pokój + gabinet + łazienka + balkon;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.
Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż podzielona jest na część mieszkalną i komercyjną.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym biznesmenom i klientom z najgrubszym portfelem, którzy chcieliby prowadzić tu działalność gospodarczą (lokal użytkowy). Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje wypielęgnowaną działką, a także ciekawą lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej: parki, tereny rekreacyjne, place zabaw, przedszkola, szkoły, dyskonty znanych sieci, markety, punkty usługowe, sklepy. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna i dużo zieleni. To niewątpliwie jedna z najatrakcyjniejszych i najchętniej wybieranych dzielnic.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca przestronnym i wytwornym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-700)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl