slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 406 m2, a także ciekawą ceną 1,799 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1993 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 850 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 431 zł/m2.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca znakomitą lokalizacją w samym sercu Beskidu Śląskiego, w pobliżu kompleksu narciarskiego, stoku, zalewu, parku wodnego, pieszych i rowerowych tras, muzeum etc. Wokół dużo lasów, ale też rozbudowana infrastruktura gastronomiczna. Lokalizacja uchodzi za doskonałe miejsce do relaksu w ciszy i spokoju wśród zieleni. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa ogromnym potencjałem inwestycyjnym (dochodowy wynajem turystyczny). Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje także zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJĘ -1;
KONDYGNACJĘ 0: hol + wiatrołap + pokój dzienny + wc + kuchnia + taras + łazienka + sauna + 2 sypialnie;
KONDYGNACJĘ 1: aneks kuchenny + pokój dzienny + 3 sypialnie + balkon + wc + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje także wypielęgnowaną działką. Na zmotoryzowanych czekają dwa garaże. Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa alpejskim stylem architektonicznym. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku i hiszpańsku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27822)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl