slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną ceną 1 190 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 270 m2 powierzchni posadowiona działce 2000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 10 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1982. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 407 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z możliwością pozostawieniem znajdującego się w niej umeblowania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca pieczołowicie zadbaną działką z fantastycznym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa wytwornym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: schron + łazienka + pomieszczenia piwniczne;
KONDYGNACJA 0: hol + kuchnia + pokój dzienny + biuro + pokój/gabinet + wiatrołap + łazienka + taras + jadalnia + ogród zimowy;
KONDYGNACJA 1: balkon + łazienka + 4 sypialnie;
KONDYGNACJA 2: powierzchnia nieużytkowego poddasza.
Dodatkowy budynek na działce obejmuje kolejne pomieszczenia:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + wiatrołap + taras + kuchnia;
KONDYGNACJA 1: łazienka + pokój sypialniany.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją przy lesie, wśród łąk, w cichym i spokojnym miejscu. W najbliższej okolicy znajdziemy przepiękne stawy i wzgórza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto ogromnym potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku i hiszpańsku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-28073)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl