slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 090 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 90,3 m2 powierzchni posadowiona na działce 387 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2014. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 12 071 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu nowoczesnym designem wnętrza o następującym układzie:
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + korytarz;
KONDYGNACJA 1: garderoba + 2 sypialnie + korytarz + łazienka.
Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z zastanym w jej wnętrzu wyposażeniem. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami ucieszą aż 2 miejsca postojowe.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie „smart home”. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca bajecznym ogrodem z automatycznym podlewaniem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych rodzin z dziećmi. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa urzekającą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Koszty kupującego: taksa notarialna + 2% podatku PCC + opłaty sądowe + wynagrodzenie biura+ wpisy do księgi wieczystej. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. Prezentacja i zakup ekskluzywnej willi przeprowadzana jest zawsze w obecności agenta WGN.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4275)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl