slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 110 m2, a także ciekawą ceną 879 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2021 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 3 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 679 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 7 991 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się stylowym wnętrzem urządzonym z wyczuciem wyrafinowanego gustu:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + pokój dzienny + 2 sypialnie + taras + hall + łazienka + spiżarnia + garaż + kotłownia
KONDYGNACJA 0: do adaptacji powierzchnia nieużytkowego poddasza.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z całkowitym i zawartym w cenie wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa starannie utrzymaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje na tle konkurencyjnych ofert ciekawą lokalizacją przy lesie. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Okolica uważana jest za cichą i spokojna. W najbliższym sąsiedztwie szkoły, sklepy, przedszkola, punkty usługowe, basen, restauracje. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do autostrady A4 oraz DK81 i DK44.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o olbrzymim potencjale aranżacyjnym (możliwość adaptacji poddasza). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z jej weryfikacją.

Kupując tę luksusową rezydencję z pomocą WGN Orzesze, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź wykończenie nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Klienci naszego biura objęci są programem lojalnościowym firmy Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu nowo nabytej nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-65)

Kontakt:
e-mail: g.pasternak@wgn.pl