komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 126,62 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 711 m2. We wnętrzu oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji znajdziemy sześć pokoi na dwóch kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym najwyższego poziomu bezpieczeństwa, komfortu, wygody oraz prestiżu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytkowania w 2015 roku z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży ustalona została na 1,249 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 9 864 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Duże wrażenie robi przepiękny widok z tarasu na panoramę miasta.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale – perfekcyjnie nadaje się do zamieszkania przez wieloosobową rodzinę albo jako inwestycja z myślą o wynajmie dodatkowej powierzchni mieszkalnej (lokal nad garażem). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: hol + wc + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: balkon + 3 sypialnie + łazienka.
OSOBNY LOKAL nad GARAŻEM składa się z następujących pomieszczeń:
POZIOM ZERO: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka
POZIOM JEDEN: wc + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto przepięknie wypielęgnowanym i zadbanym ogrodem z wieloma przepięknymi drzewami ozdobnymi i kwiatami. W ogrodzie znajdziemy ponadto 2 oczka wodne + wydzieloną strefę relaksu. Na koniec warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja zachwyca również ciekawą lokalizacją wśród zieleni, nieopodal lasów i ścieżek rowerowych. Właściciel aut zainteresuje z pewnością garaż.

W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantuję pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13256)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl