nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 820 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 380 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 025 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 10 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 158 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Duże wrażenie robi na pewno oryginalna architektura bryły z okrągłymi oknami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER: pokój + kuchnia + łazienka + jadalnia + salon + taras + hol + wiatrołap + łazienka + sauna + garaż + kotłownia
PIĘTRO: salon + balkon + 2 sypialnie + 2 garderoby + pokój + pralnia + suszarnia + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale – świetnie nadaje się pod działalność komercyjną, na przykład prowadzenie przedszkola lub hotelu. Zapraszamy na prywatną prezentację. Pomagamy w uzyskania finansowania na zakup luksusowej rezydencji oraz w przeprowadzeniu przez cały proces zakupu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Strony transakcji są objęte ubezpieczeniem OC. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (036-23)

Kontakt:
e-mail: radomsko.nieruchomosci@wgn.pl