slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 039 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,8 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 223,9 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 198 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji obejmuje meble kuchenne + sprzęt AGD. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np.
– oświetlenie dzień/noc w każdym pokoju
– multimedialny rzutnik
– instalacja przygotowana pod nagłośnienie
– instalacja alarmowa
– monitoring.
Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością zainteresuje dwustanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym i rozkładowym wnętrzem, na które składają się:
KONDYGNACJA 0: dwustanowiskowy garaż + pomieszczenie techniczne + łazienka + hall + gabinet + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: łazienka + balkon + 3 pokoje + łazienka + garderoba + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również przepięknym tarasem i balkonem. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane przez słynne biuro architektoniczne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13646)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl