slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 243,43 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 809 tys. zł (3 451 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 861 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje do negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż częściowo wykończona. Do własnej aranżacji pozostaje jedynie poddasze. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
STREFA DZIENNA / KONDYGNACJA ZERO: wiatrołap + korytarz + kuchnia + pokój dzienny + sypialnia + łazienka + pralnia + kotłownia + 2-stanowiskowy garaż
STREFA NOCNA / KONDYGNACJA JEDEN: strych 2 łazienki + korytarz + schody + 4 sypialnie + garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom komfort (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwo (system alarmowy + antywłamaniowe rolety + monitoring). Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z większością umeblowania. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele nowoczesnych technologii i udogodnień, jak np. sterowanie piecem za pomocą telefonu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje doskonałą lokalizacją, która w szczególności przypadnie do gustu miłośnikom wypraw pieszych, jak i rowerowych. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy liczne atrakcje turystyczne, w tym słynne dwie wieże widokowe.

Po więcej informacji na temat oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3132)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl