slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 784 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 132,6 m2 powierzchni posadowiona na działce 265 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2016. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 913 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, komfortu, wygód oraz prestiżu. W jej wnętrzu znajdziemy wiele udogodnień podnoszących komfort użytkowania, jak np. ogrzewanie podłogowe. Duże wrażenie robi także obsadzona wieloma nasadzeniami działka, efektowne oświetlenie LED-owe wnętrza czy funkcjonalny rozkład:
KONDYGNACJA -1: schody, korytarz, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, garaż;
KONDYGNACJA 0: wiatrołap, łazienka, hol, kuchnia, taras, jadalnia, pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: hol, schody, łazienka, 2 sypialnie, garderoba, pokój, pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją nieopodal centrum w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Są tu punkty usługowe, ośrodek zdrowia, sklepy etc. Okolica uważana jest za cichą i spokojną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z przepięknym, słonecznym tarasem. Na rodziny posiadające samochód czeka garaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę -15194.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.  (015-13961)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl