slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Cieszyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Cieszyn (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Cieszyna (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 160 m2, a także ciekawą ceną 880 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2007 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 927 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 500 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoją nowoczesnością i fantastyczną lokalizacją. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest również niezwykle ekonomiczna w eksploatacji (fotowoltaika, studnia). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z dodatkowym budynkiem garażowo-gospodarczym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży bez wyposażenia. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy zaliczyć praktyczny rozkład pomieszczeń obejmujący:
PARTER: wiatrołap + hol + kuchnia + salon + taras + wc + pralnia + kotłownia;
PIĘTRO: hol + łazienka + 2 sypialnie + balkon + biuro + taras + pomieszczenie strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem oraz fantastycznym tarasem z jacuzzi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w nowoczesne gadżety XXI wieku, jak np. światłowód. Z okien oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji rozpościera się imponujący widok na góry. Wokół pola i lasy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży położona jest wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26960)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl