slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 112,29 m2, a także ciekawą ceną 579 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 216 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 156 zł/m2. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób szukających pięknych wnętrz, wygody, nowoczesnych rozwiązań oraz ciszy i spokoju. Miłośnicy aktywnego wypoczynku ucieszą się na widok pobliskich terenów zielonych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją znakomitą lokalizacją z szybkim dojazdem do centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim bajkowym ogrodem. Właścicieli aut zainteresuje na pewno i garaż, i miejsca parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to rozprowadzone na każdej kondygnacji i sterowane strefowo ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z możliwością kompleksowego wykończenia od remontu aż po aranżację.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający. Dodatkowo przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Zapewniamy najwyższą jakość materiałów, proponując rozwiązania zgodne z obowiązującymi trendami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w biurze.

Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13072)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl