slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 4 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 421 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2 408 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 375 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 000 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się przepięknie zaprojektowanym wnętrzem z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Znajdziemy tu 2 strefy/poziomy:
POZIOM NIŻSZY: 2 sypialnie z łazienkami + pokój dzienny + jadalnia
POZIOM WYŻSZY: garderoba + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami z okien na pola golfowe oraz morze. Dla mieszkańców przewidziano w częściach wspólnych baseny, siłownie, korty tenisowe oraz inne obiekty sportowe. Na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja zapewnia przyszłym jej mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (wyspecjalizowana, całodobowa ochrona).

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia itp. Luksusowa rezydencja w ramach cenionego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii. (188-5805)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl