slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Szczecin

Rezydencja na sprzedaż Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,299 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 250 m2 powierzchni posadowiona na działce 930 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2009. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 196 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż wciąż podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, czyniąc z niej prawdziwy “budynek inteligentny”. Są to między innymi: elektryczna markiza z czujnikiem deszczu i wiatru, centralny odkurzacz, otwierana na pilota brama wjazdowa, sterowane elektrycznie rolety zewnętrzne, automatyczne podlewanie ogrodu itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży częściowo umeblowana. Kuchnia w pełnej zabudowie ze sprzętem AGD. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 0: jadalnia + wc + gabinet/biuro + pokój dzienny + kuchnia + taras
POZIOM 1: 4 sypialnie + pralnia + łazienka + pokój + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również swoim przepięknie zadbanym ogrodem i malowniczą lokalizacją tuż przy lesie. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców i ich dobytku jest zaawansowana instalacja alarmowa. Gorąco polecam. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10403)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl