okazała bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Olkusz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Olkusz (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Olkusza (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 000 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 406 m2 powierzchni posadowiona na działce 930 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 10 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 463 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym (usługi, sklep). Luksusowa rezydencja na sprzedaż idealna dla osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem (wydzielona część handlowa). Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy 2-stanowiskowy garaż. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER:
– klatka schodowa
– komunikacja
– kuchnia
– pomieszczenie biurowe
– sklep spożywczy
– zaplecze
– kuchnia letnia
– jadalnia
PIĘTRO:
– klatka schodowa
– komunikacja
– 3 sypialnie
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– wc
– łazienka
– 2 balkony.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to zarówno zaawansowany monitoring, jak i klimatyzacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. WGN – Koncern Obrotu Nieruchomościami (80 biur w kraju). Posiadamy tytuł Brokera Roku. Zapewniamy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4567)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl