slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 146,5 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 150 000 zł (7 850 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 700 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim wykończeniem z dbałością o jakość i szczegóły. Ponadto jest wzorowo wypielęgnowana i serwisowana. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także swoim pieczołowicie utrzymanym ogrodem z bujną roślinnością. Znajdziemy tu dodatkowe pomieszczenie pomocnicze i altanę. Właścicieli aut ucieszy na pewno garaż w bryle budynku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM ZERO: pomieszczenie gospodarcze + pokój/gabinet + ogród zimowy + komunikacja + jednostanowiskowy garaż + łazienka z wc + kuchnia + salon + wiatrołap;
POZIOM JEDEN: komunikacja + klatka schodowa + 4 pokoje + łazienka z wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana została wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi jej komfort i bezpieczeństwo. Mamy tutaj m.in. instalację do podłączenia monitoringu, ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją w sympatycznym sąsiedztwie. Wokół cisza i spokój. Amatorów aktywnego wypoczynku zainteresują rozległe tereny rekreacyjne i ścieżki rowerowe. Nie brakuje tu również niezbędnych do codziennego życia sklepów, szkół, obiektów sportowych etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13690)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl