slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Koszalin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Koszalin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Koszalina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 950 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest ciekawa cena 1 176 388 zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 297,82 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano dziesięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od przekroczenia swojego progu nowoczesnym designem, komfortowym rozkładem oraz dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół:
NIŻSZY POZIOM: salon + sypialnia + pomieszczenie gospodarcze + garaż + wc + kuchnia + wiatrołap + korytarz;
WYŻSZY POZIOM: 2 garderoby + łazienka + 3 sypialnie + pralnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z możliwością wykończenia do najwyższego standardu „pod klucz” (dodatkowo płatne). Z uwagi na stale rosnące ceny materiałów budowlanych producent zastrzega sobie prawo do aktualizacji cen. Zdjęcia przedstawiają wizualizację poszczególnych pomieszczeń. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do położenia licznych instalacji gwarantujących jej najwyższy komfort, bezpieczeństwo i energooszczędność:
– światłowód
– system fotowoltaiczny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do popularnego i nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura, aby uzyskać więcej informacji. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Szanowny kliencie, jeśli nie posiadasz jeszcze swojej działki, znajdziemy ją dla ciebie. Zapewniamy również pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (055-28)

Kontakt:
e-mail: m.sobczyk@wgn.pl