slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Polanica-Zdrój

Rezydencja na sprzedaż Polanica-Zdrój

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Polanicy-Zdroju (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 300 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,19 mln zł (3 967 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 121 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie ośmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko starannie utrzymaną działką z przepięknym ogrodem, ale również przepięknym wnętrzem pełnym elegancji, wytworności oraz wysmakowanych detali. Znajdziemy tu:
PODPIWNICZENIE;
w SUTERYNIE: garaż + pomieszczenia gospodarcze + łazienko-pralnia + pokój;
na KONDYGNACJI 0: taras + wc + garderoba + kuchnia + pokój dzienny;
na KONDYGNACJI 1: sypialnia + łazienka + antresola + „open space” w designie loft;
CZĘŚĆ STARSZA: 2 łazienki + 2 kuchnie + 4 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się zarówno dla większej rodziny wielopokoleniowej (osobne wejścia), jak i pod działalność gospodarczą. To doskonała propozycja na pensjonat z pokojami gościnnymi dla turystów. Sprzyjają temu stosunkowo niewielkie nakłady finansowe, aby uruchomić taki projekt.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto lokalizacją w jednej z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce. Wokół rozciągają się przepiękne góry i liczne, uzdrowiskowe miejscowości. Na koniec warto dodać, że ekskluzywną rezydencję do sprzedaży tworzą dwie części:
– starsza, klasyczna z okresu przedwojennego;
– nowsza, nowoczesna w stylu „loft”.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Oferujemy bezpłatnie pomoc w poszukiwaniu i uzyskaniu finansowania kredytem hipotecznym lub inwestycyjnym na zakup tej luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-173)

Kontakt:
e-mail: zabkowice@wgn.pl