slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 899 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 116 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 446 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 750 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki sklep, szkoła, kościół. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza m.in. fotowoltaicznym panelom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom życie na imponującym poziomie (ogrzewanie podłogowe, sterowana pilotem brama garażowa i wjazdowa).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może efektowną działką podzieloną na dwie części:
– ogrodniczą;
– rekreacyjną.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się estetycznie urządzonym i wytwornym wnętrzem o następującym rozkładzie:
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + korytarz + łazienka;
KONDYGNACJA 0: hol + wiatrołap + jadalnia + kuchnia + łazienka + 3 sypialnie + taras + pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana w główniej mierze zamożnym, wieloosobowym rodzinom. Właścicieli aut zainteresuje garaż w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto fantastycznym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14180)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl