slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Inowrocław

Rezydencja do wynajęcia Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 4 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia idealna dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 250 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 2 800 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 120 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, a także niecodziennie spotykany komfort, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajmu adresowana zarówno do zamożnych osób prywatnych, jak i firm. Ekskluzywna rezydencja na wynajem na zasadach „najmu okazjonalnego”. Luksusowa rezydencja do wynajęcia zachwyca w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją na terenie spokojnego, cichego i bezpiecznego osiedla. To niezwykle malownicza okolica z dobrym dojazdem do centrum miasta i dróg wyjazdowych. Na wyciągnięcie ręki sklepy, dyskonty popularnych marek, punkty usługowe etc. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia imponuje również komfortowym wnętrzem z następującym układem pokoi i pomieszczeń:
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– taras;
PÓŁPIĘTRO:
– wc;
– pokój;
– balkon;
– 2 pokoje;
– łazienka.
Luksusowa rezydencja do wynajmu w opcji wraz z pozostawieniem całego zastanego w niej umeblowania (do negocjacji).

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 800 zł. Zapraszamy do kontaktu i umówienia terminu prezentacji tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4857)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl