slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 191,72 m2, a także ciekawą ceną 849 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2011 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 684 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 428 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wytwornym i zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: hol + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: klatka schodowa + 2 hole + suszarnia + 3 sypialnie + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym rodzinom, które docenią przestrzeń, brak miejskiego zgiełku oraz dostęp do bogatego zaplecza handlowo-usługowego: piekarni + urzędów + szkół + sklepów + punktów usługowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności pieczołowicie utrzymaną działką z bogatą roślinnością. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej, cichej i pełnej zieleni okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14131)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl