slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajmu Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajmu Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja na wynajem w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajęcia wybudowana z najlepszej jakości materiałów na dużej działce o powierzchni 500 m2. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest na pewno jej przemyślany rozkład sześciu pokoi. Luksusowa rezydencja na wynajem zapewnia nowym domownikom najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Cena – 8,8 tys. zł/m-c. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia o powierzchni 127 m2. To doskonała propozycja dla najbardziej bezkompromisowych klientów, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o jakość, prestiż i wysoki standard życia. Luksusowa rezydencja do wynajmu oddana do użytku w 2022 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny.

Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa przepięknym ogrodem, wypielęgnowaną działką, a także gustownie zaaranżowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + kuchnia + jadalnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + 4 sypialnie.
Warto w tym miejscu podkreślić, że wnętrze oferowanej na wynajem luksusowej rezydencji zaprojektowano w jasnych barw i strukturach drewna, dzięki czemu uzyskano poczucie większej przestrzeni i czystości.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia imponuje atrakcyjną lokalizacją w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Ekskluzywna rezydencja na wynajem wyróżnia się wysokim standardem i gwarancją życia na imponującym poziomie. Luksusowa rezydencja do wynajmu nowa i dotychczas niezamieszkała. Zapraszamy na prezentację. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13603)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl