slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Lublin

Rezydencja na sprzedaż Lublin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Lublinie (lubelskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 250 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 980 tys. zł (3 920 zł/m2). Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1988 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych rodzin z dziećmi, którzy chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu niezliczonej ilości luksusów, wygód i komfortu, a na dodatek chcą mieć łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych udogodnień.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje też doskonałą lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki mamy bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe. Są tu również obiekty kultu religijnego, przedszkola, szkoły, sklepy. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, gdzie dostaniemy się w ok. 15 minut. Okolica uchodzi za wyjątkowo cichą i spokojną. Malowniczym akcentem są na pewno pobliskie lasy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu, dzięki zastosowaniu nowoczesnych energooszczędnych rozwiązań (panele fotowoltaiczne). Do niewątpliwych atutów tej luksusowej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać przepięknie zaprojektowane wnętrze o następującym układzie pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie ogrodnicze + sauna + spiżarnia + suszarnia + pralnia + dwustanowiskowy garaż;
KONDYGNACJA 0: wc + kuchnia + taras + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: wc + łazienka + 2 balkony + 3 pokoje;
KONDYGNACJA 2: łazienka z wc + 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca starannie utrzymaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się także pod bezpieczną lokatę kapitału i dochodowy zakup inwestycyjny. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-687)

Kontakt:
e-mail: p.krzeminska@wgn.pl