po lewej salon z kominkiem, po prawej fragment jadalni w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Chrzanów

Rezydencja do sprzedaży Chrzanów

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Chrzanowie (małopolskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe (mahoń, drewno, gres polerowany, dąb) oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 990 000 złotych. Metraż 275,2 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 3 597 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2004. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 1043-metrowej działce.

Dużym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także jej przepięknie zadbany i wykończony ogród z licznymi nasadzeniami iglaków, zielenią, rabatami itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z większością wyposażenia oraz umeblowania wliczonymi już w cenę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka + kuchnia + garaż + jadalnia + przedpokój
KONDYGNACJA 1: 4 pokoje + garderoba + balkon
KONDYGNACJA 2: open space do adaptacji.

Zapraszam na prezentację tej niewątpliwie wartej uwagi luksusowej rezydencji na sprzedaż. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-2445)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl