Hiszpania (San Miguel De Las Salina)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Miguel De Las Salina)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (San Miguel De Las Salina). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 900 000 EUR (3 924 000 złotych). Powierzchnia 156,85 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 25 018 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 710-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim starannie wypielęgnowanym ogrodem oraz atrakcyjną lokalizacją. To niewielkie miasto w pobliżu wybrzeży Costa Blanca, gdzie mieszczą się liczne restauracje i kawiarnie oferujące tradycyjne dania hiszpańskiej kuchni. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: solarium + 3 sypialnie + basen + 3 łazienki + taras + salon + kuchnia.

Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-88)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)