przestronne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Kraków

Rezydencja do wynajęcia Kraków

Luksusowa rezydencja na wynajem w Krakowie (małopolskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze jej atuty, dzięki którym nowi najemcy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 5 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 200 metrów kwadratowych. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z 2 kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja do wynajmu posadowiona jest na imponującej, 400-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja na wynajem zachwyca swoim ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się na działalność komercyjną. Luksusowa rezydencja do wynajęcia posiada również duży garaż oraz parking na swojej posesji na ok. 10 aut. Obecnie na parterze ekskluzywnej rezydencji na wynajem oraz w garażu mieszczą się pracownie, a na piętrze urządzone są biura.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-325)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl