slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Cieszyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Cieszyn (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Cieszyna (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,345 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 300 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 600 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2014. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 483 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może cichą i spokojną lokalizacją z dala do miejskiego zgiełku. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną. W zasięgu wzroku niezbędne do codziennego życia punkty usługowe, sklepy, przedszkola, szkoły itp. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca starannie zadbanym ogrodem, działką oraz placem zabaw dla najmłodszych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (instalacja pod alarm) oraz wygody (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pieczołowicie odremontowana z dbałością o każdy detal. We wnętrzu króluje nowoczesny styl. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
KONDYGNACJA 0: wc + spiżarnia + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + pomieszczenie + jednostanowiskowy garaż;
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + pralnia + 2 łazienki z wc + gabinet + pokój/siłownia.
Majętne rodziny posiadające kilkanaście samochodów docenią garaż + 10 miejsc postojowych na podjeździe. Dla wielbicieli nowoczesnych technologii przygotowano światłowodowy Internet. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-50)

Kontakt:
e-mail: j.noga@wgn.pl