slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Inowrocław (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Inowrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (6 000 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2013 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 309 m2. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 40 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo. To doskonałe miejsce do prowadzenia dochodowego biznesu.

Luksusowa rezydencja na wynajem gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa (monitoring + teren zamknięty). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia oczarowuje w pierwszej kolejności nowoczesnym designem oraz eleganckim, modnym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: serwerownia + wc + zaplecze socjalne + jadalnia + kuchnia + recepcja + gabinet + sala konferencyjna;
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + 3 pomieszczenia biurowe + archiwum + biuro.
Na osoby posiadające więcej niż jeden samochód czeka wiele miejsc parkingowych.

Luksusowa rezydencja na wynajem o ogromnym potencjale komercyjnym z budynkami do prowadzenia dochodowego biznesu (biura, hale, sale konferencyjne, magazyn, produkcja, handel). Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych osób. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna, 2-miesięczna kaucja.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4883)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska@wgn.pl