slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 125 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 990 tys. zł (7 920 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 670 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2016 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa niepowtarzalną lokalizacją na wzgórzu, wśród łąk i lasów z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry. Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. W pobliżu przedszkole, szkoła, apteka, sklepy, punkty usługowe etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje także ogrodem (do zagospodarowania), a także gustownie i ze smakiem zaaranżowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: garaż + kotłownia + łazienka + spiżarka + hol + wiatrołap + biuro + pokój + taras + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: łazienka + hol + 3 sypialnie.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z częściowym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko życie na europejskim poziomie w wygodzie i komforcie (ogrzewanie podłogowe), ale również w poczuciu bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety).

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27399)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl