slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Cypr (Iskele)

Rezydencja do sprzedaży Cypr (Iskele)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 350 128 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 55 m2 powierzchni posadowiona na działce 153 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Standard deweloperski. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 366 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim słoneczny, śródziemnomorskim stylem wykończenia oraz funkcjonalnym rozkładem: balkon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele udogodnień XXI wieku, jak np.:
– centralny system internetowy;
– solarny podgrzewacz wody;
– centralny system podgrzewania wody;
– centralny system satelitarny;
– infrastrukturę klimatyzacyjną.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także imponującym, komercyjnym potencjałem, w którym duży udział ma obecność pobliskiej przystani. Region ten przyciąga uwagę zamożnych inwestorów, a wartość inwestycyjna tutejszych luksusowych rezydencji na sprzedaż nieustannie pnie się w górę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka również nobilitującą lokalizacją na terenie nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej bardzo blisko plaży. Dojdziemy tam spacerem w mniej niż piętnaście minut. Części wspólne osiedla oferują również bogatą rozrywkę w postaci np. basenów, stref rekreacyjnych z leżakami, placów zabaw. Rodziny posiadające samochód ucieszy parking.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-532)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl