slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cypr (Iskele)

Rezydencja na sprzedaż Cypr (Iskele)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 366 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 153 m2, a także ciekawa cena 350 128 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2021 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 55 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w rewelacyjnej lokalizacji, blisko wybrzeża, na terenie nobilitującego kompleksu mieszkaniowego. Na plażę spacerem można dojść w ok. 10 minut. Okolica uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i – co najważniejsze – bezpieczną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy:
– plac zabaw dla dzieci;
– strefę rekreacyjną;
– 2 baseny;
– parking.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w liczne gadżety XXI wieku, jak np. klimatyzacja + solarny podgrzewacz wody + centralny system internetowy + centralny system satelitarny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwycić może również praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi, gdzie znajdziemy: aneks kuchenny + łazienkę + balkon + sypialnię + salon.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-557)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl