slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 424 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 7 244 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 127 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2012 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 920 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją unikatową lokalizacją łączącą bliskość miasta z urokami podmiejskiego życia. Osoby zmotoryzowane docenią pobliski zbieg dróg S6 i S7, a także autostradę A1. Do Gdańska dojechać można w nieco ponad kwadrans. Nieopodal znajdziemy szkołę, sklepy, aptekę, przychodnię lekarską. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także fantastyczną działką z przepięknym ogrodem oraz wieloma nasadzeniami, drewutnią i pomieszczeniem na przybory ogrodnicze. Miłośnicy obcowania z przyrodą docenią pobliskie jezioro oraz tereny leśne. Rodziny z małymi dziećmi zainteresują się huśtawką z budynkiem dla dzieci oraz zjeżdżalnią. Dodatkowo niesamowite wrażenie robi bajkowo oświetlony taras.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może gustownie zaprojektowanym wnętrzem z podziałem na następujące pokoje i pomieszczenia:
PARTER:
– salon;
– jadalnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– wiatrołap;
– garaż;
PIĘTRO: 4 sypialnie;
– łazienka;
STRYCH:
– powierzchnia do zagospodarowania.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1442)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl