slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Cypr (Tatlisu)

Rezydencja do sprzedaży Cypr (Tatlisu)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Tatlisu (Cypr). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 270 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 4,05 mln zł (15 tys. zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją i fantastycznym widokiem z okien oraz tarasu na Morze Śródziemne i góry. W częściach wspólnych znajdziemy bar, wellness, basen, centrum fitness, SPA oraz restaurację. W przypadku zainteresowania oferowaną na sprzedaż luksusową rezydencją zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawię wszelkie szczegóły oferty. Podczas transakcji zapewniamy kompleksową obsługę: prezentację wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, dopilnowanie wszelkich formalności związanych z zakupem w obecności prawnika. Zapraszamy również do wspólnych wyjazdów zakupowych w celu prezentacji luksusowej rezydencji na sprzedaż i zapoznania się z innymi nieruchomościami.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-468)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl