slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cypr (Bogaz)

Rezydencja na sprzedaż Cypr (Bogaz)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bogaz (Cypr). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 961 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 400 m2, a także ciekawa cena 1 609 500 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana zostanie do użytku w 2023 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 270 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca imponującą lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji, nieopodal bajecznie piaszczystych plaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa od pierwszej prezentacji nowoczesnym designem, ciekawą architekturą z wieloma przeszkleniami i prywatnym basenem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zmotoryzowanych na pewno zainteresują dwa miejsca parkingowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa. Dla przykładu w jej wnętrzu mamy rozprowadzoną klimatyzację. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 0: basen + łazienka + salon + taras + kuchnia + jadalnia;
POZIOM 1: 3 sypialnie + 2 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w liczne gadżety XXI wieku i nowoczesne rozwiązania, jak np. system hydroforowy + system podgrzewania wody z paneli słonecznych + telewizja satelitarna + telewizja internetowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w standardzie wykończenia „pod klucz”. Podczas transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy kompleksową obsługę: prezentację, usługę tłumacza, dopilnowanie wszelkich formalności związanych z zakupem. Organizujemy również wyjazdy zakupowe w celu obejrzenia i zapoznania się z wybranymi luksusowymi rezydencjami na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-462)

Kontakt:
e-mail: a.krzyszycha@wgn.pl