slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Cypr (Tatlisu)

Rezydencja do sprzedaży Cypr (Tatlisu)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Tatlisu (Cypr). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech pokoi w adekwatnej do zastanego komfortu cenie za metr kwadratowy wynoszącej 15 tys. zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 4,05 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 270 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 200 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją malowniczą lokalizacją. Z okien oraz tarasu roztacza się imponujący widok na góry i Morze Śródziemne. Nowi właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych udogodnień: basenu, baru, centrum fitness, SPA, wellness i restauracji.

W przypadku zainteresowania oferowaną do sprzedaży luksusową rezydencją zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawię wszelkie szczegóły oferty. Podczas transakcji gwarantujemy kompleksową obsługę: prezentację wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, dopilnowanie wszelkich formalności związanych z zakupem w obecności prawnika. Zapraszamy również do wspólnych wyjazdów zakupowych w celu prezentacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i zapoznania się z innymi nieruchomościami.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-468)

Kontakt:
e-mail: a.krzyszycha@wgn.pl