slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na wynajem Szczecin

Rezydencja na wynajem Szczecin

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja do wynajmu poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na wynajem zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja do wynajęcia z rynku wtórnego. Wygodny metraż 320 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym najemcom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 8,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywna rezydencja na wynajem posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 000 m2. Luksusowa rezydencja do wynajęcia o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu o dużym potencjale poszczycić się może nobilitującymi, poprzednimi najemcami (korpus NATO). Luksusowa rezydencja na wynajem ekonomiczna w utrzymaniu. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: 2 tarasy zewnętrzne + 2-stanowiskowy garaż + łazienka + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + 5 sypialni. Do ekskluzywnej rezydencji na wynajem przynależy piwnica o pow. 70 mkw.).

Luksusowa rezydencja do wynajęcia wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także miłym i cichym sąsiedztwem (ślepa ulica). W najbliższej okolicy mieszczą się liczne: sklepy + przedszkola + szkoły itp. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia wyposażona w liczne, nowoczesne technologie, jak np.: monitoring + robot do koszenia trawy + system podlewania + fotowoltaika. Rodziny posiadające samochód na pewno docenia dwustanowiskowy garaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajmu, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13226)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl