slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wieluń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wielunia (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 318 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,25 mln zł (7 075 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 080 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją na nowo powstającym osiedlu, w bezpiecznej i cichej okolicy, a jednocześnie w pobliżu infrastruktury handlowo-usługowej i szkół. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom wiele udogodnień podnoszących komfort jej użytkowania, jak np. klimatyzacja czy wodne ogrzewanie podłogowe. Przyszli mieszkańcy mogą się tu czuć również bezpiecznie za co odpowiada wideodomofon oraz zaawansowany system alarmowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastycznym ogrodem z wieloma nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Ciekawostką jest fakt, że ogród wyposażono w automatyczny system nawadniania i oświetlenia. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
CZĘŚĆ DZIENNA: przedpokój + wiatrołap + hall wejściowy + taras + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia
CZĘŚĆ NOCNA: patio + gabinet + 3 łazienki + 2 garderoby + 4 sypialnie
CZĘŚĆ GOSPODARCZA: dwustanowiskowy garaż + kotłownia + pralnia + prasowalnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w stylu „budynku inteligentnego”, gdyż w środku rozprowadzono wiele inteligentnych instalacji do zdalnego sterowania:
– nawadnianiem ogrodu
– ogrzewaniem;
– furtką i bramą;
– drzwiami wejściowymi;
– drzwiami garażowymi;
– roletami okiennymi;
– alarmem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Współpracujemy z kilkunastoma bankami, co oznacza, że gwarantujemy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1526)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl