ekskluzywne i przestronne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 949 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 140 m2 powierzchni posadowiona na działce 4 238 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2018. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 779 zł/m2, jedną kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się lokalizacją wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Wokół dużo zieleni. Blisko bogata infrastruktura:
– szkoły
– ośrodki zdrowia
– markety.
Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje:
– zabudowę kuchni
– zabudowę 2 łazienek
– zabudowę garderoby
– zabudowę spiżarni
– zabudowę garażu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe) i komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w energooszczędny, trzyszybowy system okienny. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: hol + pomieszczenie gospodarcze (spiżarnia) + garderoba + 2 łazienki + kuchnia + taras + pokój dzienny + 2 sypialnie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale z 2 działkami budowanymi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę prawną, pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8667)

Kontakt:
e-mail: w.caban@wgn.pl