stylowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,1 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 241 m2 powierzchni posadowiona na działce 624 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2012. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 564 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się eleganckim i pełnym prestiżu wnętrzem. W oczy rzuca się od razu przepiękny kominek w salonie zaprojektowany i wykonany przez znanego artystę. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + 3-szybowe, antywłamaniowe okna) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI: pralnia + sypialnia + łazienka + spiżarnia + kuchnia + salon + przedpokój + kotłownia + pokój + przedsionek do garażu + klatka schodowa
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI: pokój sportowy + 2 balkony + 3 sypialnie + sauna + garaż + łazienka + pokój rekreacyjny + pokój relaksu + klatka schodowa.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka swoją malowniczą lokalizacją oraz wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dla cztero- albo sześcioosobowej rodziny. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż niezwykle przestronne, słoneczne i energooszczędne (oświetlenie LED). Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11096)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl