slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 906 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 823 m2, a także ciekawa cena 1,25 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 320 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności ciekawą lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO: jadalnia + senioratka + łazienka + salon + kuchnia + taras
POZIOM JEDEN: 3 pokoje + łazienka + 3 garderoby + hall.
Właściciele aut docenią jednostanowiskowy garaż w bryle, a także dodatkowy garaż od frontowej strony.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki rozprowadzonej instalacji alarmowej i antywłamaniowym roletom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także fantastyczną działką z wieloma nasadzeniami drzew i elementami małej architektury. Bardzo efektownie prezentuje się trejaż z winogronem, oczko wodne, grill z kamienia jurajskiego, altana oraz wędzarnia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do bogatych osób, które cenią luksusowe wnętrza, wytworność i prestiż.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1248)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl