komfortowe i słoneczne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 207 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 2,5 mln zł (12 077 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 700 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2009 roku z funkcjonalnym układem dwunastu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się imponującym tarasem z oczkiem wodnym i starannie wypielęgnowanym ogrodem z praktyczną altaną i grillem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: wc + taras + kuchnia + strefa wypoczynkowa + strefa jadalniana + pokój dzienny + hol + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie + 3 balkony + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z garażem w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. ogrzewanie podłogowe czy centralny odkurzacz. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją lokalizacją na obrzeżach miasta, w bezpiecznej i cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy sklepy, restauracje, las, rzekę. Mocną zaletą jest na pewno imponujący widok na góry.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26390)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl