slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Ustroń

Rezydencja na sprzedaż Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2009 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 14 444 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,99 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 207 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 700 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wspaniałym tarasem z przepięknym oczkiem wodnym i bajkowym ogrodem, gdzie znajdziemy dodatkowo grill oraz altanę. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO: hol + strefa jadalniana + kuchnia + wc + strefa wypoczynkowa + salon + wiatrołap + taras
POZIOM JEDEN: 3 sypialnie + łazienka + hol + 3 balkony.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z garażem w bryle budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest w wiele nowoczesnych technologii podnoszących komfort jej użytkowania. Dla przykładu mamy tu ogrzewanie podłogowe i centralny odkurzacz. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy, na rubieżach miasta. W pobliżu jest sklep, restauracja itp. Miłośnicy natury docenia z kolei las i rzekę. Mocną plusem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest zapierający dech w piersiach widok na góry.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku, włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26390)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl