slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 759 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 900 m2, a także ciekawa cena 1,35 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2014 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 174 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym klientom, którzy chcą mieszkać na światowym poziomie, w otoczeniu komfortowego wnętrza, a na dodatek lubią bliskość natury i prowadzą aktywny tryb życia (pieszo-rowerowe wycieczki po okolicznych lasach i terenach rekreacyjnych). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją doskonałą lokalizacją w oazie ciszy i spokoju (teren Jury Krakowsko-Częstochowskiej).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca wytwornym, eleganckim wnętrzem z nowoczesnym oświetleniem LED-owym oraz rozprowadzonym ogrzewaniem podłogowym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 1: 2-stanowiskowy garaż + suszarnia + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + kuchnia + gabinet + taras + pokój dzienny;
POZIOM 2: pomieszczenie do własnej aranżacji + łazienka + 2 balkony + garderoba + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także pieczołowicie utrzymaną działką. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN gwarantuje pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1461)

Kontakt:
e-mail: apasierb@wgn.pl